מה מבררים לפני הזמנת מדביר

בחירת חברת הדברה אינה משימה קשה ומורכבת אך חשוב מאד להכיר מספר עובדות על מנת לדעת כיצד יש לבחור אותה באופן אופטימלי. ראשית כל, החברה חייבת להיות בעלת ניסיון וידע בסוג המזיק בו ביקשתם לטפל. לדוגמא טיפול בבעיית טרמיטים  שונה מטיפול בבעיה של נמלת האש הקטנה. שנית, זו לא חברת שיפוצים ולא חברה העוסקת בעבודה אחרת בתחום ה- HANDY MAN. מדובר בחברה שהעובדים שלה הוכשרו לתפקידם על ידי המשרד להגנת הסביבה יש להם רישיון הדברה בתוקף, עד כדי כך שבחנויות רעלים הם היחידים שלא מסוננים החוצה, אלא מורשים לקנות את חומרי ההדברה הנחוצים לעבודתם.

 

כיצד יש לוודא שבחרתם בחברת ההדברה הנכונה?

קראו היטב את החוזה עליו חתומה החברה, וודאו שאין כאן "שגר ושכח" אלא טיפול יסודי בכל פעם שתיתקלו בבעיה של מזיקים בבית ובסביבתו. ודאו כי החברה נחלה הצלחות ולא העמידה את הילדים ובעלי החיים של לקוחותיה הקודמים בסכנת חנק או הרעלה. אם שאלתם את עצמכם איך בוחרים את חברת ההדברה ומהו ערוץ המידע הכי אמין לגביה, זהו בדיוק האמצעי: קיום שיחה עם לקוחות קודמים ווידוא שהיא הצליחה במשימתה ופעלה תוך קיום כל כללי הבטיחות וכמובן קבלת אחריות בכתב על ההדברה.

הדברת דירות גן

מדביר בעבודה

הדברה בערפול

הדברה בערפול

הדברה עם 100% אחריות

 

 

 

 

מחירי חברת הדברה

כמובן שלפני כל פעולה קבלנית שתזמינו תצטרכו להיות בקיאים בטבלת המחירים. הבסיס לגבי איך לבחור את חברת ההדברה הוא להכיר מחירים של רעלים, אבקות, אמצעים אלקטרוניים להדברה וכד' – ולהסיק האם המחיר של חברה ספציפית הוגן, סביר או בלתי סביר. ככל שתבדקו יותר חברות הדברה ותבדקו מחירי שוק של חומרי גלם בישראל תדעו בעצמכם להעריך מחירים של חומרים אלה ולדעת מה שווי העבודה, ועל סמך שני אלה – להעריך את שווי השירות כולו.

עוד פרמטר שקובע את המחיר הוא עד כמה הבעיה דחופה. במקרה שבו ראיתם חולדה בבית אז הזמנת מדביר חולדות בשעת לילה מאוחרת תהיה הרבה יותר יקרה מאשר הזמנה מסודרת מראש.

הציעו לנו הצעה יקרה מהרגיל, האם בכך יסתיימו המגעים עם החברה?

לא. מומלץ לוודא על מה משלמים בשירות, כי ייתכן ומדובר בחברה יותר יסודית, שמבצעת את העבודה ביתר אדיקות לטובת בני הבית ובעלי החיים שמתגוררים בו. מומלץ לוודא מה הייתה עושה חברה אחרת הגובה מחיר ממוצע. ייתכן כי דווקא על השירות הזול שלה לא הייתם מסוגלים להתפשר, ורק השירות היקר והיסודי הוא מה שאתם צריכים. כמובן שבמידה ולא מצאתם כל ערך מוסף בחברה היקרה, אין סיבה אמיתית לשכור את שירותיה.

אם למשל הזמנתם שירות של הדברת נמלים או עכברים אז המדבירים יבואו ויעשו סריקה של האזור כדי לזהות בוודאות את המזיק ואחרי ביצוע הדברה יסודית הם ידריכו את בעלי המקום על איך למנוע את התופעה וגם יתנו אחריות על העבודה.

 

שם*:
דוא"ל:
טלפון*:

ברצוני  לשתף ולהמליץ לכם על המדביר שהגיע אלינו עקב מכת גוקים שלא הצלחנו לפתור בעזרת ריסוס
המדביר היה מקצועי מאד ועשה עבודה נקייה ויסודית
הוא הס…
רמי
היה אצלנו השבוע מדביר בשם פלג
רציתי לציין לשבח את העבודה המקצועית והנקייה שלו המדביר הגיע בדיוק בזמן
ביצע הדברה לנמלת האש בעזרת גרגירים …
משפחת כהן, יבנה
בשיחה טלפונית פלג הבין את סוג המזיק שתקף את הפרקט בביתי, והגיע במיידית והדביר את המ…
המלצה על הדברת פסוקאים מד"ר דקלו
היה לנו המון גוקים בבית ולא הבנו למה הם לא נעלמים למרות שהשתמשנו בחומרים מונעי גוקים
פחדנו להזמין הדברה בהתחלה אבל בסופו של דבר הופתענו לטובה
הגי…
אנה
רוצה להמליץ לכם על פלג הדברות
היו לנו המון מקקים בבניין
המדביר עשה לנו עבוד יסודית ובטוחה ופתר לנו את הבעיה
הסביר לנו לכל אורך הט…
משפחת בן סימון
פלג בחור מקצועי, מבין עניין ופותר כל בעיה, גם אם נראה שאין לה פתרון…הוא מגיע בזמן, אדיב, זמין וסבלני. המחירים אחלה ואין ריח לאחר הריסוס סמל ההב
המלצה של ליאת בן דניאל מעוז
ברצוני לציין את פלג המדביר שהיה אצלנו עקב מכת חולדות בבניין
חשוב לי לציין שהוא הגיע בזמן עשה עבודה מקצועית וי…
אפרת
רציתי להמליץ על מדביר שהיה אצלנו בבית המדביר היה מאד נחמד ומקצועי עשה לנו עבודה נקייה ויסודית בבית ובחצר
הסביר לנו בדיוק מה הוא עושה
קיבלנו א…
שלמה, רעננה
ממליצה על פלג הדברות
מדביר נחמד מקצועי צנוע בעל ידע רב
מחיר מעולה(עשינו השוואת מחירים)
פתר לנו בעיית נמלים וגוקים בדירה
נתן לנו אחריות
פשוט…
מורן ואבי תל אביב