טלפון של מדביר

לא מעט סרטים קומיים נעשו סביב הסיטואציה של לכידת עכבר בבית, אך המציאות בה יש בבית עכבר הרבה פחות מעלה חיוך, וזאת כי ראשית כל מלחיץ לדעת שהעכבר יכול לפתוח כל שקית סגורה של דברי מאכל, ובנוסף הוא יכול לעשות את צרכיו בכול מקום שיעלה על דעתו ואף עשוי להעביר מחלות. על כן גן אם כיום אין לכם בבית אורח בלתי רצוי כגון עכבר, עדיין רצוי לדעת מראש כיצד ניתן להתמודד עם מטרד מעין זה.untitled-4

מלכודת מתחשבת

התשובה הראשונה שעונה על השאלה " איך לתפוס עכבר בבית"? היא לרכוש מלכודת עכברים ולקוות שבחרתם בסוג הגבינה האהוב על העכבר. פה ראוי לעצור ולציין שהעובדה שהעכבר הגיע אליכם הביתה אינה אומרת שדינו לסבול, ועל כן כאשר בוחרים מלכדות יש לבחור בסוג היותר ידידותי למשתמש, ולא מהסוג שיתלוש זנב או ישבור עצמות.

הזמן לאמץ חתול

לעיתים אין צורך לתפוס, אלא ניתן פשוט להבריח. אין זו המצאה של סרטי האנימציה שחתולים ועכברים אינם מסתדרים. על כן אם תמיד ביקשתם לאמץ חתול, הרי שמדובר בהזדמנות נהדרת, וגם אם מדובר בחתול שמנמן ועצלן, מדובר בפתרון יעיל, וזאת כי מספיק שהריח של החתול יהיה בכול הבית על מנת שהעכבר יבין שביתכם אינו ראוי עבורו. כמו כן לא רק את ריח החתול העכבר אינו אוהב, אלא גם ריח של נענע, מנטה, יקינתון, נרקיס, לילך ועצי אלון מרחיקים עכברים, כך שניתן גם לקשט את הבית וגם ליהנות מהידיעה שהעכבר כבר מצא א דרכו החוצה.

הזמן להתערבות מקצועית

אין לכם זמן לחכות שהעכבר יבחין בריח הפרחים ואינכם מבקשים להתמודד עם שיחרור העכבר לאחר תפיסתו? ובכן אתם מוזמנים להיעזר בעזרה של לוכד עכברים שהוא מדביר מקצועי. עם זאת פה יש לציין שחובה לוודא שהמדביר מוסמך, אמין ושהוא מעניק אחריות. באותה נשימה יש לוודא שהחומרים עמם מדבירים אינם מסוכנים לבעלי חיים אחרים, ושהם לא יעבירו את העכבר המסכן שבעה מדורי גיהינום עד שהוא ייפח את נשמתו. על כן טוב לדעת שגם בתחום ההדברה ניתן למצוא מגוון פתרונות מתחשבים, כך שפתרון מוסרי אכן קיים.

blank

    שם*:
    דוא"ל:
    טלפון*:

    blank
    blank