טלפון של מדביר

פלג הדברות – מבצע הדברה בתל אביב שכוללת הדברה ירוקה ובטוחה של כל סוגי המזיקים בכל מקום ובכל שעה.

אם אתם צריכים הדברה בתל אביב אז אנחנו מגיעים ועושים הדברה בבתים פרטיים, חדרי מדרגות, דירות, מחסנים, בתי קפה, מסעדות, אולמות אירועים, מטבחים, מפעלים ועסקים.

הדברת מזיקים בתל אביבהדברה בערפולהדברה עם 100% אחריותמדביר 24 שעותפלג הדברות - היתר הדברה של המשרד להגנת הסביבה

לנו הידע והניסיון בהדברה של נמלים בחצר ובבית, נמלת האש, תיקנים,ריסוס נגד ג'וקים, חולדות, עכברים, פסוקאים, קרציות, פרעושים, פשפשים,עש המזון ,עש הבגדים, יתושים, צרעות, הדברת טרמיטים, חרקים, תיקן גרמני והרחקת יונים.

למי שמאחסן כמות גדולה של מזון או ציוד יקר עלולים להיגרם נזקים גדולים אם יש בעיית מזיקים כמו ג'וקים ונמלים שמזהמים את המזון או מכרסמים כמו עכברים וחולדות שעלולים לפגוע בציוד יקר ולגרום לנזקים כבדים לסחורה או לרכוש.

אנו עושים הדברה יזומה וטיפול מונע למקומות רגישים שצריכים להיות נקיים ממזיקים כמו מסעדות, מחסני מזון, מטבחים, מחסנים ועוד.

אנחנו בטוחים באיכות העבודה שלנו ולכן לכל עבודת הדברה  ניתנת אחריות.

אחרי ביצוע ההדברה ניתן לכם הנחיות שיעזרו לכם לשמור על הסביבה נקייה ממזיקים. לעיתים זה יהיה טיפול מונע כמו חסימת פתחים או הרחקת מזון או אשפה ממקומות מסוימים.

למקרי חירום אנחנו זמינים 24 שעות – אם למשל נתקלתם בשעה מאוחרת בבעיית חולדות או עכברים אתם יכולים להתקשר ונגיע כדי לאפשר לכם לישון בראש שקט.

ההדברה מתבצעת גם באזורי התעשייה של העיר ובעסקים השוכנים בהם כמו מסעדות, בתי קפה, מטבחים, עסקי מזון ועוד.

מחיר ההדברה נקבע לפי סוג העבודה המתבקש וגם לפי גודל השטח שצריך להדביר.

כתובתנו – טבנקין 44 תל אביב

אנחנו מבצעים הדברה בכל שכונות תל אביב – יפו כמו רמת אביב, בבלי, למד, מעוז אביב, המשתלה, רמת החיל, צהלה, הדר יוסף, תל ברוך, נווה שרת, שיכון דן, מרכז העיר, יד אליהו, ביצרון, שכונת התקווה, כפר שלם ויפו

blank

    שם*:
    דוא"ל:
    טלפון*:

    blank
    blank