הדברה לבית – מחזירים את הרוגע לבית שלכם

אף אחד מאיתנו לא אוהב להיתקל בג'וקים, תיקנים וחרקים אחרים בביתו פנימה – תחושת הסלידה בשילוב החשש הבריאותי למוצרי המזון שבבית ולעקיצות גורמות לנו לנסות להיפתר מהמטרד הזה ללא שהיות. ביצוע הדברה לבית היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל לחסל בקלות ובבת אחת את כל הבעיה.

הדברה לבית מסייעת בכל מצב.

הדברת נמלים בחצר

גם כאשר מדובר בכמות גדולה של חרקים המצויה בכמה וכמה ריכוזים בבית, או כשישנם כמה סוגי חרקים או במקרים חמורים יותר- חולדות, עכברים , זוחלים, נמלים, צרעות וכל סוג של בעלי חיים  המציקים ומפריעים לכם בשגרת החיים אל תהססו ובצעו הדברה לבית. אנשי מקצוע מדבירים מקצועיים ייתנו לכם פתרון מושלם לכל בעיה מכל סוג ובכל דרגת חומרה, כיום קיימים דרכי טיפול בחרקים,  שיטות מתוחכמות ודרכי מניעה חדשניות העושות שימוש בחומרים אפקטיביים וחדשניים ומאידך שאינם מסוכנים לנשימת בני אדם.

ביום ההדברה עצמו ייתכן ותיגרם לכם אי נוחות קלה עקב הצורך לפנות חלק מהארונות בבית ובמטבח וההמתנה מחוץ לבית עד לאוורורו המוחלט לאחר ההדברה, אך כל מי שתשאלו יגיד לכם כי חוסר  הנוחות הקטן הזה הוא כאין וכאפס לעומת השלווה ואיכות החיים לאחר ההדברה.

מדביר טרמיטים

אל תתפתו לחאפרים וקחו אך ורק מדביר מקצועי שיש לו ניסיון ורישיון בתוקף של המשרד להגנת הסביבה. מדביר עם רישיון משתמש רק בחומרי הדברה חוקיים ולא מנסה לחסוך עליכם כסף.

כידוע, מפעם לפעם אנו שומעים על אסונות שאירעו בעקבות הדברה לא בטיחותי, אלו אסונות שפעמים רבות יכלו להימנע בנקיטת משנה זהירות ובחירת מדביר מקצועי, מוסמך ואמין שאינו מזלזל בתקנות  משרד הבריאות  ובהנחיותיו הברורות לגבי ההדברה. שאריות חומר הדברה בלתי תקני שרוסס בבית עלולות להרעיל מזון ובעקבותיו בני אדם, או כל פעולה אחרת שמתבצעת על ידי אדם שאינו מקצוען  בתחום מסוכנת והרת אסון.

פעולת ההדברה איננה יקרה וגם כשאתם לוקחים מדביר מקצועי מעולה אתם משלמים מחירים הוגנים ומשתלמים ומקבלים עבודה בטיחותית ועמידה.

הצלחת ההדברה נמדדת בחיסול התופעה מיד לאחר ההדברה או כמה ימים לאחריה ולא פחות חשוב- בפרק הזמן שמאז ההדברה ועד לחזרת התופעה. מדביר מקצועי יכול לגרום לשנה או יותר ללא חרקים בבית. לכן כשאתם מתעניינים לגבי מדביר אצל לקוחותיו הקודמים שאלו אותם כמה זמן החזיקה ההדברה.

הדברה לבית

מדביר 24 שעותפלג הדברות

שם*:
דוא"ל:
טלפון*:

פלג בחור מקצועי, מבין עניין ופותר כל בעיה, גם אם נראה שאין לה פתרון…הוא מגיע בזמן, אדיב, זמין וסבלני. המחירים אחלה ואין ריח לאחר הריסוס סמל ההב
המלצה של ליאת בן דניאל מעוז
היה אצלנו השבוע מדביר בשם פלג
רציתי לציין לשבח את העבודה המקצועית והנקייה שלו המדביר הגיע בדיוק בזמן
ביצע הדברה לנמלת האש בעזרת גרגירים …
משפחת כהן, יבנה
ממליצה על פלג הדברות
מדביר נחמד מקצועי צנוע בעל ידע רב
מחיר מעולה(עשינו השוואת מחירים)
פתר לנו בעיית נמלים וגוקים בדירה
נתן לנו אחריות
פשוט…
מורן ואבי תל אביב
ברצוני לציין את פלג המדביר שהיה אצלנו עקב מכת חולדות בבניין
חשוב לי לציין שהוא הגיע בזמן עשה עבודה מקצועית וי…
אפרת
בשיחה טלפונית פלג הבין את סוג המזיק שתקף את הפרקט בביתי, והגיע במיידית והדביר את המ…
המלצה על הדברת פסוקאים מד"ר דקלו
ברצוני  לשתף ולהמליץ לכם על המדביר שהגיע אלינו עקב מכת גוקים שלא הצלחנו לפתור בעזרת ריסוס
המדביר היה מקצועי מאד ועשה עבודה נקייה ויסודית
הוא הס…
רמי
רציתי להמליץ על מדביר שהיה אצלנו בבית המדביר היה מאד נחמד ומקצועי עשה לנו עבודה נקייה ויסודית בבית ובחצר
הסביר לנו בדיוק מה הוא עושה
קיבלנו א…
שלמה, רעננה
היה לנו המון גוקים בבית ולא הבנו למה הם לא נעלמים למרות שהשתמשנו בחומרים מונעי גוקים
פחדנו להזמין הדברה בהתחלה אבל בסופו של דבר הופתענו לטובה
הגי…
אנה
רוצה להמליץ לכם על פלג הדברות
היו לנו המון מקקים בבניין
המדביר עשה לנו עבוד יסודית ובטוחה ופתר לנו את הבעיה
הסביר לנו לכל אורך הט…
משפחת בן סימון