הדברה לעסקים

למה חשוב לבצע הדברה בעסק

את העסק שלכם בניתם במו ידיכם, והשקעתם בו אין ספור משאבים כדי להביא אותו למה שהוא.

 זה התחיל ברכישת או השכרת הנכס, בשיפוץ, בעיצוב, בריהוט ואבזור, הכל על מנת לייצר את סביבת העבודה האידיאלית, וכמובן לייצר את הסביבה האטרקטיבית והמרשימה ביותר בעיני הלקוחות.

אחרי שהשקעתם כל כך הרבה, תמיד תזכרו שתיקן אחד קטן יכול להרוס הכל, לבטח כאשר מדובר על עסק מזון או מפעל לייצור מזון או משקאות. תיקנים אינם בוחרים את העסקים שאיתם הם עושים עסקים, והם פשוט מגיעים לכל מקום בו הם יכולים למצוא קצת מזון, וזה יכול להיות גם העסק שלכם.

הדברה של כל סוגי החרקים והמזיקים

כדי להימנע ממצבים אלה, אתם רוצים לבצע הדברה ולא רק של התיקן האמריקאי, אלא גם של תיקן גרמני שאינו שוכן ביוב, אלא מתרכז במקומות יבשים וחמים כמו מנוע המקרר, נמלים, עכבישים וחרקים אחרים ואפילו, לא עלינו, חולדות ועכברים. חולדה עלולה לגרום לנזק כבד לרכוש רגיש כמו כבלים וסחורה יקרה שמאוחסנת.  הדברה לבית העסק היא הדברה המתבצעת כמו כל הדברה פרטית, אך מאחר ומדובר בעסק, אתם רוצים לנהל את ההדברה בעסק בצורה שיטתית ותקופתית. בהתאם לכך, תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים המציעים לכם תכנית הדברה תקופתית.

תכנית הדברה תקופתית להגנה מלאה

תכנית הדברה לעסקים היא תכנית שבמסגרתה מבוצע סשן של הדברה בכל מספר חודשים או כל חודש על מנת להבטיח ניקיון מוחלט מכל חרק, מכל סוג, לאורך כל השנה. הדברה חד פעמית יכולה להיות יעילה למדי בבית פרטי בו יושבי הבית איכפתיים מספיק לגבי ניקיונו ורמת ההיגיינה בו. בעסק, הדברים קצת שונים, והכיור יכול להישאר מלוכלך, אוכל מפוזר ברחבי המשרד, פחים שלא רוקנו בזמן וכדומה. במקרים כאלה, רק הדברה תקופתית תוכל להעניק לכם את ההגנה המלאה לה אתם זקוקים.

הדברה לעסקים בענף המזון

הדברים מקבלים משנה חשיבות כאשר מדובר על עסק בתחום המזון, ומעבר לכך, כאשר מדובר על מפעל בתחום המזון. במקרים אלה, לא רק שישנה חשיבות לביצוע הדברה תקופתית בתדירות גבוהה, אלא שגם צריך לבצע אותה באמצעות איש מקצוע מומחה, שיודע לבצע את העבודה בסביבת מזון על פי הסטנדרטים המתאימים.

בהדברה לעסקי מזון חובה לשמור על בטיחות ומומלץ לטפל ע”י ג’לים (פיתיון נוזלי) כנגד תיקנים ומלכודות פרומון לניטור ולכידת תיקנים וחרקים.

כנגד מכרסמים מומלץ לתכנן הקמה של תיבות האכלה בטיחותיות כדאי לעקוב אחרי פעילות חולדות ועכברים.בנוסף מומלץ לבדוק את המבנה לאטום חריצים ופתחים נסתרים כדאי למנוע פעילות מזיקים בעתיד.

 

פלג חבר ארגון המדבירים

איך לשמור על עסק נקי ממזיקים

קודם כל כדאי לדעת שאי אפש לשמור על עסק נקי ב100 אחוז כי תמיד יכולים להגיע מזיקים מבחוץ. בעסקי מזון למשל יכולים להכנס מזיקים עם האספקה. אפשר לעשות מאמץ כדי להפחית את הכמות למינימום. .קודם כל שמירה קפדנית על ניקיון שזה אומר חיטוי תמידי ואי השארת אשפה או שאריות 1.חסימת פתחים בקירות או במקומות אחרים שדרכם עלולים להכנס עכברים או חולדות 2.הוצאת חפצים וציוד מיותר שלא צריך כמו קרטונים 3.חסימת פתחים בקירות או במקומות אחרים שדרכם עלולים להיכנס עכברים או חולדות 4.במקרה של בעיה יש לקרוא מיד למדביר ולא לחכות. הבעיה בדרך כלל לא נעלמת אלא מתגברת.

למה לבצע הדברה לעסקים איתנו?