הדברה לעסקים

את העסק שלכם בניתם במו ידיכם, והשקעתם בו אין ספור משאבים כדי להביא אותו למה שהוא. זה התחיל ברכישת או השכרת הנכס, בשיפוץ, בעיצוב, בריהוט ואבזור, הכל על מנת לייצר את סביבת העבודה האידיאלית, וכמובן לייצר את הסביבה האטרקטיבית והמרשימה ביותר בעיני הלקוחות. אחרי שהשקעתם כל כך הרבה, תמיד תזכרו שתיקן אחד קטן יכול להרוס הכל, לבטח כאשר מדובר על עסק מזון או מפעל לייצור מזון או משקאות. תיקנים אינם בוחרים את העסקים שאיתם הם עושים עסקים, והם פשוט מגיעים לכל מקום בו הם יכולים למצוא קצת מזון, וזה יכול להיות גם העסק שלכם.

הדברה בערפול

הדברה של כל סוגי החרקים והמזיקים

כדי להימנע ממצבים אלה, אתם רוצים לבצע הדברה ולא רק של התיקן האמריקאי, אלא גם של תיקן גרמני שאינו שוכן ביוב, אלא מתרכז במקומות יבשים וחמים כמו מנוע המקרר, נמלים, עכבישים וחרקים אחרים ואפילו, לא עלינו, חולדות ועכברים. חולדה עלולה לגרום לנזק כבד לרכוש רגיש כמו כבלים וסחורה יקרה שמאוחסנת.  הדברה לבית העסק היא הדברה המתבצעת כמו כל הדברה פרטית, אך מאחר ומדובר בעסק, אתם רוצים לנהל את ההדברה בעסק בצורה שיטתית ותקופתית. בהתאם לכך, תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים המציעים לכם תכנית הדברה תקופתית.

תכנית הדברה תקופתית להגנה מלאה

תכנית הדברה לעסקים היא תכנית שבמסגרתה מבוצע סשן של הדברה בכל מספר חודשים או כל חודש על מנת להבטיח ניקיון מוחלט מכל חרק, מכל סוג, לאורך כל השנה. הדברה חד פעמית יכולה להיות יעילה למדי בבית פרטי בו יושבי הבית איכפתיים מספיק לגבי ניקיונו ורמת ההיגיינה בו. בעסק, הדברים קצת שונים, והכיור יכול להישאר מלוכלך, אוכל מפוזר ברחבי המשרד, פחים שלא רוקנו בזמן וכדומה. במקרים כאלה, רק הדברה תקופתית תוכל להעניק לכם את ההגנה המלאה לה אתם זקוקים.

הדברה לעסקים בענף המזון

הדברים מקבלים משנה חשיבות כאשר מדובר על עסק בתחום המזון, ומעבר לכך, כאשר מדובר על מפעל בתחום המזון. במקרים אלה, לא רק שישנה חשיבות לביצוע הדברה תקופתית בתדירות גבוהה, אלא שגם צריך לבצע אותה באמצעות איש מקצוע מומחה, שיודע לבצע את העבודה בסביבת מזון על פי הסטנדרטים המתאימים.

בהדברה לעסקי מזון חובה לשמור על בטיחות ומומלץ לטפל ע"י ג'לים(פיתיון נוזלי)כנגד תיקנים ומלכודות פרומון לניטור ולכידת תיקנים וחרקים.

כנגד מכרסמים מומלץ לתכנן הקמה של תיבות האכלה בטיחותיות כדאי לעקוב אחרי פעילות חולדות ועכברים.בנוסף מומלץ לבדוק את המבנה לאטום חריצים ופתחים נסתרים כדאי למנוע פעילות מזיקים בעתיד.

שם*:
דוא"ל:
טלפון*:

היה לנו המון גוקים בבית ולא הבנו למה הם לא נעלמים למרות שהשתמשנו בחומרים מונעי גוקים
פחדנו להזמין הדברה בהתחלה אבל בסופו של דבר הופתענו לטובה
הגי…
אנה
בשיחה טלפונית פלג הבין את סוג המזיק שתקף את הפרקט בביתי, והגיע במיידית והדביר את המ…
המלצה על הדברת פסוקאים מד"ר דקלו
רוצה להמליץ לכם על פלג הדברות
היו לנו המון מקקים בבניין
המדביר עשה לנו עבוד יסודית ובטוחה ופתר לנו את הבעיה
הסביר לנו לכל אורך הט…
משפחת בן סימון
פלג בחור מקצועי, מבין עניין ופותר כל בעיה, גם אם נראה שאין לה פתרון…הוא מגיע בזמן, אדיב, זמין וסבלני. המחירים אחלה ואין ריח לאחר הריסוס סמל ההב
המלצה של ליאת בן דניאל מעוז
ברצוני לציין את פלג המדביר שהיה אצלנו עקב מכת חולדות בבניין
חשוב לי לציין שהוא הגיע בזמן עשה עבודה מקצועית וי…
אפרת
היה אצלנו השבוע מדביר בשם פלג
רציתי לציין לשבח את העבודה המקצועית והנקייה שלו המדביר הגיע בדיוק בזמן
ביצע הדברה לנמלת האש בעזרת גרגירים …
משפחת כהן, יבנה
ברצוני  לשתף ולהמליץ לכם על המדביר שהגיע אלינו עקב מכת גוקים שלא הצלחנו לפתור בעזרת ריסוס
המדביר היה מקצועי מאד ועשה עבודה נקייה ויסודית
הוא הס…
רמי
רציתי להמליץ על מדביר שהיה אצלנו בבית המדביר היה מאד נחמד ומקצועי עשה לנו עבודה נקייה ויסודית בבית ובחצר
הסביר לנו בדיוק מה הוא עושה
קיבלנו א…
שלמה, רעננה
ממליצה על פלג הדברות
מדביר נחמד מקצועי צנוע בעל ידע רב
מחיר מעולה(עשינו השוואת מחירים)
פתר לנו בעיית נמלים וגוקים בדירה
נתן לנו אחריות
פשוט…
מורן ואבי תל אביב