הדברת-חרקים

הדברת חרקים לפני כניסתכם לדירה

כאשר אתם עוברים דירה לבית חדש ואף אם מדובר בדירה חדשה מהקבלן אל תוותרו על הדברת חרקים בטרם כניסתם לדירה. ההדברה הזו מהירה ויעילה במיוחד כיון שהבית עדיין אינו מאוכלס ברהיטים ויש גישה מעולה לכל המקומות ולכל הפינות בדירה. כשאתם מדבירים מראש את הדירה אתם מגיעים להתגורר בה בצורה אחרת לגמרי – שלווה יותר ובריאה יותר וההרגשה הטובה של בית חדש איננה מתפוגגת למראה חרקים המשביתים את שמחתכם בדירה החדשה.

גם בדירות שבנייתם הסתיימה זה עתה אין לדלג על ההדברה, לעיתים אריזות הקרטון בהם מאוכסנים הרצפות, הקרמיקות והכלים הסניטריים המגיעים מבתי החרושת מכילים תיקנים, עכבישים וחרקים אחרים עקב שהייתם הממושכת במחסני ציוד מאובקים ומוזנחים וכך חודרים החרקים אל הדירה החדשה ומתמקמים בה הרבה לפני שאתם עצמכם מגיעים להתגורר בה.

באין מפריע הם מתרבים ופורחים וכשאתם מבחינים בהם כבר קשה להתמודד איתם ויש צורך בפעולת הדברה מורכבת יותר המצריכה טרחה מצידכם בפינוי ארונות מטבח, ארונות בגדים, ארגזי מצעים ועוד.

הקפידו לבצע את ההדברה יום אחד או מספר ימים לפני כניסתכם לדירה כדי שהיא תספיק להתאוורר כראוי ולא תסכן אתכם.

כדאי גם לבדוק אם יש קיני נמלים בסביבה ואם יש צורך לבצע ריסוס נמלים למניעת המפגע.

הדברת חרקים משפרת את איכות החיים

אמנם חרקים בדרך כלל אינם מסכני חיים ממש, רק במקרים נדירים מאוד עלולה עקיצה שלהם לגרום לאלרגיה או לזיהום ולסכן חלילה אדם הרגיש לעקיצות כאלו. אבל בכל זאת, הימצאות חרקים במקום מגורים הינה מטרידה מאוד ומציקה, המראה הדוחה שלהם לצד החששות שנלווים לכל פעולה במטבח שמא חדרו חרקים לאוכל מקשה על התפקוד היומיומי הרגוע האמור להתנהל בבית. הדברה מקצועית היא לא יקרה ופשוטה להשגה- בטלפון אחד אתם מסוגלים לפתור אחת ולתמיד את הבעיה הזו.

לפעמים רק אחרי ההדברה מרגישים כמה עול וחוסר מנוחה היה לכם לפניה, גם מבוגרים חוששים לעיתים להסתובב בביתם שלהם בשעות הלילה או להדליק בו אורות מחשש להבחנה בחרקים, את כל הסבל המיותר הזה תמנעו בקלות על ידי הדברה  מוקדמת או בעת גילוי המפגע ותיהנו מאיכות חיים טובה יותר.