הדברת חרקים

הדברת יתושים – לקיץ נעים ובריא יותר

אחת החוויות הכי לא נעימות בקיץ היא להתעורר בבוקר ולהרגיש תחושת גירוד חזקה ברגליים, ידיים או בכל מקום אחר ולגלות ששוב נעקצנו על ידי יתוש ושלפוחיות אדומות מעטרות אותנו לאורך הימים הבאים ומציקות לנו.

הדברת יתושים – הפתרון המושלם נגד יתושים

בחנויות טבע ובבתי מרקחת מוצעים משחות ותרסיסים שונים נגד יתושים לריסוס באוויר או למריחה על הגוף בשעת השינה, מכשירים חשמליים שונים מתיימרים גם הם לשים קץ לבעיה המטרידה הזו אולם אם הנכם מעוניינים באמת לפתור את הבעיה הזו מהשורש בלי שתצטרכו כל לילה לזכור להתמרח בג’ל כזה או אחר או להחליף טבליות לדוחי היתושים המחוברים לשקעים, לאטום את החלונות ולסגור את הרשתות וגם אז לא בטוח שלא נשאר בחדרכם יתוש בר מזל שמתחבא היטב ומחכה לתקוף אתכם ברגע האמת… אין כמו הדברת יתושים מקצועית שתחסל את המעופפים הללו במהירות ובקלות.

ההדברה הינה חד פעמית ומחזיקה לאורך מספר חודשים עד שנה. העלות שלה לא יקרה ובעל מקצוע אמין ייתן לכם אחריות עליה ושקט נפשי לחודשים רבים.

מעבר לאי הנעימות ותחושת הגרד שבעקיצות יתושים ישנו גם האספקט הבריאותי שהוא לא פחות חשוב- ילדים קטנים וגם מבוגרים מפתחים לפעמים אלרגיה לעקיצות יתושים שעלולה לסכן את בריאותם, להיעקץ באזור העפעף ולגרום לנפיחות של כל האזור או לקום עם עקיצות רבות על פני שטח מסויים בגוף שמקשות על התפקוד היומיומי ומציקות מאוד לילד.

אל תתפשרו על הטוב ביותר

כשאתם מעוניינים לבצע הדברת יתושים מקצועית לבית שלם אל תתפשרו ובחרו בעל מקצוע מדביר מוסמך, מורשה ואמין שמשתמש בחומרים מאושרים ובעלי תו תקן שאינם מסוכנים לנשימה ואינם מזיקים לסביבה, בררו אצל לקוחות קודמים שלו שההדברה שהוא מציע אכן מחזיקה מעמד, עמידה ופועלת את פעולתה.

בשעת ההדברה דאגו כי לא יהיו מוצרי מזון חשופים לחומרי ההדברה, אווררו את הבית היטב לאחר ההדברה ומלאו אחר כל הוראות הבטיחות של המדביר בדייקנות. כך תיהנו מקיץ כייפי ללא יתושים ומלילות רגועים של שינה מתוקה.

פלג חבר ארגון המדבירים

עוד על הדברת יתושים

לפני שמזמינים מדביר כדאי לבדוק שאין מים עומדים בחצר, בגג או במקומות נסתרים. קצת מים עומדים הם מקור ליתושים

למה לבצע הדברת מזיקים איתנו?