טלפון של מדביר

הדברת כיני יונים עושים אצל המקצוענים.

קשה מאוד עד בלתי אפשרי להבחין בכיני היונים בעין בלתי מקצועית, אולם הם חיים, קיימים ומתרבים בקצב מהיר שמסכן את בריאות דיירי הבית.

כיני היונים נוצרות בעקבות קן יונים במרפסת\חצר הבית, היונים מביאות עמן את הכינים שמצטברות בדרך כלל מאחורי תמונות בבית ורהיטי עץ, גודלה של כל כינה אינו עולה על חצי מגודל של ראש סיכה ולכן לא תמיד מגלים אותן.

הסכנות בכיני יונים

כיני יונים נשואות עמן מזהמים, חיידקים נושאי מחלות ועוד. כינים שעזבו את היונים עצמן ועברו לחיות בבית מגורים אינן מסוגלות לחיות ללא דם ועל כן הן תנסנה לעקוץ בני אדם בדומה ליתושים וכיני ראש, אולם עקיצת כיני יונים מסוכנת יותר כיון שבעת העקיצה מפרישות הכינים ריר מסוכן הגורם לתפרחת על העור הדורשת טיפול רפואי מיידי.פלג הדברות

כיצד מדבירים כיני יונים?

בכדי לבצע הדברת כיני יונים שי להרחיק את מרוקן- את היונים עצמן ואת הצואה שלהן שהיא מקור הכינים. לאחר מכן מרוסס הבית כולו תוך דגש על האזורים הנגועים ומבוצע טיפול מונע לחזרת היונים- התקנת רשתות, דוקרנים ואמצעים אחרים שיימנעו קינון נוסף של היונים באזור המגורים שלכם.

תהליך ההדברה מבוצע על ידי מדביר מוסמך בלבד, הקפידו על ניקיון מושלם של כל הלכלוך של היונים ופינוי הפסולת בשלמותה, חיטוי מקום הקן בטרם ההדברה. וכן לאחר הדברת כיני יונים אוורור הבית כנדרש והתקנת אמצעי הרחקת יונים. כך תבטיחו תוצאה מושלמת של בית ללא יונים וגרורותיהן, נקי מחיידקים ובטוח למגורים.

מדביר מקצועי- דרך קצרה להיפתר מהבעיה

אל תנסו להדביר את הכינים בכוחות עצמכם, לא כל אחד יודע אילו חומרים אכן בטוחים לשימוש ומתאימים ספציפית להשמדת כיני יונים, הדברת כיני יונים על ידי איש מקצוע היא צעד אחראי וחכם שמקצר לכם את הדרך לבית נקי מכינים. הזמינו אך ורק מדביר מקצועי ומנוסה שניתן לסמוך עליו במאת האחוזים בנושא בטיחות חומרי ההדברה ותהליך ההדברה עצמו.

דרשו מהמדביר אחריות תקפה למקרה שהבעיה לא תיפתר בריסוס אחד וקבלו ממנו הוראות כיצד לסייע להצלחת ההדברה.

 

blank

    שם*:
    דוא"ל:
    טלפון*:

    blank
    blank