הדברת חרקים

הדברת מזיקים

מה כולל תהליך של הדברת מזיקים?

מזיקים הוא מונח גג הכולל שורה ארוכה של חרקים ובעלי חיים קטנים שפשוט טורדים את מנוחתנו, בעיקר בעונת הקיץ, אך לא רק. מזיקים יכולים להיות עכבישים שאותם אנחנו פוגשים גם במהלך החורף, הם יכולים להיות כמובן ג’וקים ונמלים המבקרים בעיקר במהלך עונת הקיץ, והם יכולים להיות גם עכברים, חולדות ואפילו נחשים. כל אחד מן המזיקים האלה יכול למרר את חיינו, הכל בהתאם לרמת הפחד שלנו מאותם מזיקים, ולהיקפם בסביבת המחייה שלנו.

מזיקים הם משהו לא אסתטי ומטריד, הם עלולים גם להעביר מחלות על ידי עקיצות או נשיכות. יש מקרים שבהם מזיקים עלולים לגרום נזק רב לרכוש כמו למשל למזון באחסון או לציוד יקר שהם עלולים לכרסם.

מזיקים יכולים להיות בחצרות, בעליות גג במקומות לא נגישים וגם בביובים.

הדברת עכברים וחולדות

בכל מקרה של הדברת מזיקים, אתם רוצים לוודא שאתם מזמינים איש מקצוע המתמחה בסוג המזיקים הרלוונטי. במידה ומדובר על הדברת ג’וקים או נמלים, כל מדביר יוכל לבצע עבורכם את העבודה, אך אם למשל אתם זקוקים לביצוע של הדברת עכברים, חולדות או נחשים, זה כבר סיפור אחר לגמרי. במקרים אלה מדובר בבעלי חיים בעלי רמה כלשהי של אינטליגנציה, בעלי חיים שיודעים לזהות מלכודות, ויודעים לזהות סכנה, ונוהגים בהתאם לכך. המדובר גם בבעלי חיים מאוד נחושים, שלא קל למנוע מהם את מה שהם רוצים.

הדברת ג’וקים ונמלים

על כן, בכל מקרה של הדברת מזיקים וודאו שאתם מזמינים איש מקצוע המתמחה בתחום הספציפי. במסגרת הדברת עכברים וחולדות יש צורך לבצע טיפול מגוון הכולל את זיהוי מקור העכברים, הבנת מסלול ההליכה שלהם בתוך הבית, ופיזור של מגוון מלכודות על מנת להבטיח הטעיה. כאשר מדובר על הדברת ג’וקים חשוב מאוד לבצע את ההדברה בצורה כוללת ויסודית, לרבות מסביב הבית ובבורות הביוב.

איש מקצוע המתמחה בסוג המזיקים הספציפי

במידה ואתם זקוקים להדברת נמלים לאור מתקפת נמלים יוצאת דופן, אל תסתפקו בפיזור חומר הדברה, אלא שכרו איש מקצוע שיודע לזהות את מקור הנמלים, שיודע למצוא את הקן שלהן ולהשמיד אותו,  אחרת ההדברה יכולה להיות כמו כוסות רוח למת. הדברת מזיקים הוא מקצוע לכל דבר, וככל שסוג המזיקים ייחודי יותר, או היקף הבעיה גדול יותר, כך אתם זקוקים לאיש מקצוע מקצועי יותר שיוכל  להעניק לכם את כל תשומת הלב הנדרשת, ולבצע את העבודה בצורה יסודית ורצינית.

הדברת מזיקים
 
פלג חבר ארגון המדבירים

איך בוחרים מדביר מזיקים

יש כמה סוגי מזיקים שנפוצים בבתים ובחצרות והם בעיקר ג'וקים, נמלים, עכברים וחולדות. מזיקים נוספים הם טרמיטים, צרעות ועש. מדביר כדאי לבחור קודם כל לפי המלצות וגם ותק. חובה לבדוק שלמדביר יש רשיון בתוקף ולא להתבייש לבקש.

למה לבצע הדברת מזיקים איתנו?