הדברת עכבישים

הדברת עכבישים – מדבירים במהירות ושומרים על הבריאות

במקומות מאובקים, בזווית התקרה ובתחתיות הארונות, המיטות ומכשירי החשמל חיים להם העכבישים ומתרבים באין מפריע, עכבישונים קטנטנים חדשים מתווספים מדי יום למשפחת העכבישים המורחבת המתגוררת בבטחה בבית שלכם. לא נעים וגם לא בריא.

קשה להדביר באופן עצמאי את העכבישים בצורה מוחלטת כיון שהם נמלטים במהירות ומסתתרים בקלות מעינכם, מבנה גופם הייחודי והגמיש מאפשר להם להיעלם מהעין או לבצע סנפלינג מהיר על רשת הקורים המוסעפת שלהם ולהתחפר במסתורם.

עכבישים עלולים להוות סכנה לבריאותכם

עכבישים נוטים לחפש מזון בארונות מטבח ובמזווים וברגע שהם מגיעים למטבח שלכם אין מה שיעצור אותם והם ממשיכים להתרבות, חודרים לאריזות מזון, מסתתרים בתוך כלי אוכל ועלולים לזהם מאכלים ולהזיק לבריאות. לכן מומלץ מאוד מיד עם זיהוי נגיעות העכבישים לבצע הדברת עכבישים יעילה ולגמור את הסיפור במהירות ובקלות.

כיצד תבחרו מדביר מקצועי?

כדי להיות בטוחים כי בחרתם במדביר מקצועי לביצוע הדברת עכבישים בדירה שלכם אספו כמה שיותר מידע על המדביר לפני הזמנתו לביצוע העבודה, בדקו כי הוא הוסמך כנדרש וכי כל חומרי ההדברה שהוא משתמש בהם אינם רעילים ומסוכנים לבריאותכם ובעלי תו תקן תקני ורשמי. חפשו חוות דעת של לקוחות קודמים שהוא עבד אצלם, והתייעצו איתו בצורה בלתי מחייבת בטלפון או בפגישה אישית כדי להתרשם בעצמכם שאכן מדובר במקצוען רציני שיודע את העבודה וינקוט בכל אמצעי הבטיחות בעת ביצועה.

ההדברה מתבצעת על ידי ריסוס כולל של כל חלקי הבית, גם מקומות שלא היו בהם עכבישים ירוססו מחשש לביצי עכביש או עכבישים שמסתתרים במקומות סמויים באותם חדרים. אם מצויים בבית עוד תיקנים, נמלים או חרקים אחרים- עדכנו את המדביר והוא יבצע הדברה שתחסל גם אותם.

לעיתים תתבקשו לרוקן ארונות או ארגזי מצעים אם מדובר בנגיעות חמורה של עכבישים וחרקים- זו אומנם טרחה שלא תמיד קל לבצע אותה אבל אין ספק כי כל מאמץ יהיה שווה בסופו של דבר כשתיווכחו בתוצאה המבורכת והמדהימה של בית נקי מחרקים שאתם יכולים להסתובב בו בבטחה ללא כל חשש.