הדברת פרעושים

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים – מתי תדעו שאתם צריכים את זה?

פרעושים הם סוג מאוד מיוחד של חרקים, שאם בוחנים אותם מההיבט המדעי, בהחלט מדובר בבעל חיים מרשים במיוחד. הפרעוש המצוי הוא יצור קטנטן המתאפיין בגוף דק כנייר, ושיכול לנטר לגובה של פי עשרות מגובהו הוא. כאמור, ברמה המדעית זה מאוד מרשים, אבל ברמה היום יומית זה יכול לעשות לכם לא מעט צרות. הצרות מתחילות כשאתם, חיית המחמד שלכם או ילדכם נקלעים לתוך אזור שורץ פרעושים, מבלי שיש לכם כלל מושג על הימצאותם שם. מספר פרעושים יזנקו באוויר וייתפסו על מה שיוכלו, ומה שם הדרך שלהם אל תוך הבית היא קלה ופשוטה, כשאתם עצמכם נושאים אותם לשם.

מנתרים עד גובה הברך

הפעם הראשונה שתבינו שאתם סובלים ממכת פרעושים, תהיה כאשר תרגישו גירוד עז באזור הרגליים עד גובה הברך ואולי מעט מעל הברך. במבט סתמי, כנראה שלא תראו דבר, אך אם תסתכלו היטב על הרגליים, אתם עלולים לחזות במראה מחריד של עשרות פרעושים המטיילים על רגליכם. או אז, תדעו שאתם צריכים להזמין הדברת פרעושים ואתם צריכים לעשות את זה כמה שיותר מהר.

הדברה מקצועית והיגיינה אישית

התהליך של הדברת פרעושים הוא תהליך מקצועי שיש לבצע על ידי איש מקצוע מתאים שהוא מדביר מורשה, אך גם לכם יש אחריות בעניין. כך למשל, אם יש חיית מחמד בבית חשוב לטפל בו ע"י תכשירים מאושרים לשימוש דוגמאת אמפולות או קולר דוחה פרעושים,יהיה עליכם להחליף מצעים בכל הבית, לבצע ניקיון יסודי עם שואב אבק מהספות, המיטות, השטיחים, המצעים וכל מצע אחר שעליו יכולים הפרעושים להתרבות. מדביר מקצועי יוכל לסייע לכם מאוד על ידי צמצום העבודה שתישאר לכם, ועל ידי ביצוע עבודה יעילה שתשמיד את כל קיני הפרעושים.

הקפידו על התנהלות מונעת נכונה

בפועל, אין דבר שתוכלו לעשות בעניין, וזה פשוט עלול לקרות לכם. יחד עם זאת, אם יש לכם גינה, הקפידו שאתם לא משאירים בה ספות, או כורסאות מוזנחות עליהן מטיילים חתולים וכלבים מן הרחוב. זו היא הצורה הטובה ביותר לזמן אל תוך חייכם את הפרעושים. תהליך של הדברת פרעושים מתבצע בתוך זמן קצר, ואין צורך לפנות את הבית לשם כך. התהליך מתבצע ע"י ריסוס משולב פרתירואידים כנגד הבוגרים וIGR לזחלים והביצים

פלג חבר ארגון המדבירים

למה לבצע הדברת פרעושים איתנו?