טלפון של מדביר

כיצד מטפלים בבעיה של פשפש המיטה בבית?

פשפש המיטה הוא אותו חרק זעיר אותו אנו מכנים פשפשים בפשטות. המדובר על טפיל בעל שלושה מחזורי חיים: ביצה, נימפה ובוגר, וההנחה המדעית הבסיסית היא שהפשפשים מלווים אותנו בני האדם, בעלי הדם החם החל משחר האנושות, ואין באמת שום דרך להיפטר מהם בצורה יסודית וסופית. בעבר, עם התפשטות התופעה והפיכתה לבעיה מטרידה בחלקים רבים של העולם, נעשה שימוש בחומר די.די.טי על מנת להדביר את פשפש המיטה.

היגיינה אישית, משפחתית וביתית

יחד עם זאת, לאחר שנאסר השימוש בחומר זה, נרשמה עלייה חדה בהתפשטות הפשפשים באזורים רבים בעולם לרבות ישראל. הפשפשים יכולים להגיע אל הבית שלכם במגוון דרכים, החל מכניסה דרך חלון הבית, דרך היצמדות לבגדים, אברי גוף ופרוות חיית המחמד שלכם כאשר אתם שוהים באוויר הפתוח, וכניסה יחד איתכם אל הבית. הפתרון הטוב ביותר נגד פשפשים הוא פשוט מאוד היגיינה אישית, משפחתית וביתית, לשמור על הבית נקי ומסודר בכל עת, ולהבטיח שגם הפשפשים הקיימים בבית והביצים שלהם יושמדו בתהליכי הניקיון.

הדברת פשפש מיטה בערפול

מדביר המתמחה בתחום הפשפשים

יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם הפשפשים מתרבים בצורה דרמטית, ויש צורך לנקוט במהלכים שימגרו את הבעיה בצורה חד משמעית. על מנת להדביר את פשפש המיטה, הזמינו מדביר מקצועי המציע את השירות של הדברת פשפשים באופן ספציפי. לא כל מדביר שמבצע הדברה של תיקנים ונמלים יודע להתמודד גם עם בעיה של פשפשים, ולכן חשוב לבחור איש מקצוע המתעסק בתחום באופן ספציפי.

טיפול בחום וטיפול בקור

טכניקות ההדברה של פשפשים יכולות לכלול מגוון שיטות טיפול בקור או בחום: ריסוס על אזורים נגועים, הכנסת בגדים למקפיא, חימום הבית לטמפרטורה של 60 מעלות לזמן קצוב, טיפול בעזרת קיטור חם/קר, כביסת בגדים ובדים בטמפרטורה של 60 מעלות לפחות וכדומה. כל שיטות הטיפול מבוססות על הרגישות הגבוהה של הפשפשים לטמפרטורות קיצוניות הן בצד החם והן בצד הקר של הסקאלה. יחד עם זאת, הטיפול הטוב ביותר נגד פשפשים הוא מניעה, ולכן חשוב לא להכניס חפצים מהרחוב הביתה מבלי לנקות אותם, וכן חשוב לשמור על רמת היגיינה גבוהה וקבועה.
הדברת פשפש המיטה

פלג – הדברה ירוקה

blank

    שם*:
    דוא"ל:
    טלפון*:

    blank
    blank