טלפון של מדביר

ההתמודדות המאתגרת שמציגים טרמיטים בקיר

אחד מסוגי הנמלים המאיימות ביותר הם הטרמיטים. מדובר על נמלה לבנה שאולי נראית תמימה מרחוק אך היא מסוכנת מאוד בכל הקשור לנזק שהיא יכולה לעשות בכל מבנה. במיוחד אהבתה של נמלה זו למוצרי עץ היא זו שמראה עד כמה רהיטים שונים יכולים להפוך להרוסים לאחר טיפול קפדני מאוד של מושבת טרמיטים.

 

לא אחת אנו שומעים על סיפורים לגבי מזיקים שונים, אך נראה כי טרמיטים הם מזיקים מרגיזים עוד יותר בגלל הנזק שהם יכולים לעשות כשהם אוכלים משקופים, מזנונים, שולחנות ועוד. לכן מדובר על מזיק שמציג אתגר לא פשוט ולא קטן עבור מדבירים שמגיעים לטפל בו מתוך רצון להעלים אותו לחלוטין במהרה.

 

הפתרון חייב להיות חכם הרבה יותר

חומרי הדברה הם תמיד רעיון לא רע אם אנו מדברים על הרצון להשמיד בעל חיים מסוים. אך לא תמיד הם מספיקים, ועל מדביר מקצועי מוטלת המשימה להיפטר ממזיק כמו טרמיט בצורה חכמה יותר. כשיש טרמיטים בקיר אפשר לחשוב על עוד פעולות לא שגרתיות שלרוב לא מבוצעות כשמטפלים בנמלים רגילות.

 

כך אנו רואים כיצד הניסיון הרב של מדבירים שכבר טפלו בלא מעט מקרי טרמיטים מביא לכך שהם מדברים גם על יצירת חיץ מתחת לקרקע כדי לבודד את המבנה מהטרמיטים ועל הדברה מוקדמת (מיד עם גילוי סימנים של נגיעות טרמיטים במקום מסוים) על מנת למנוע את התפתחות המושבה וגרימת הנזק הרב.

 

מגוון הפעולות שיעשו את העבודה

יש עוד מספר רב וחשוב של פעולות בדרך להתמודדות עם טרמיטים בקיר או בכל מקום אחר ברחבי המבנה. מדביר מקצועי יכול להזריק חומרי הדברה ייעודיים למשקופי עץ, והוא יכול לקדוח מספר חורים לאורך צד פנימי של קיר מעטפת על מנת להזריק בו חומר הדברה בלחץ גבוה.

 

בנוסף, גם חפירה של תעלה ברוחב מסוים ובעומק מספק בצד החיצוני של הקיר היא דבר חכם. יתרה מכך, לעתים ניתן גם להציף את התעלה הזו בחומר הדברה נגד טרמיטים, ובכך לראות כיצד הבעיה מטופלת מהיסוד בצורה חד משמעית. אין ספק שפעולות אלה שכרן בצדן בדרך להשמדת הטרמיטים.

 

 

blank

    שם*:
    דוא"ל:
    טלפון*:

    blank
    blank