טלפון של מדביר

לכידת חולדותהסבר על לכידת חולדות

חולדות לא נמנות עם בעלי החיים שבני אדם אוהבים לחיות בסביבתן. יותר מכך- בני אדם סולדים מחולדות יותר ממה שהם סולדים מעכברים. למה? כי עכבר לא יכול להזיק כמו חולדה. חולדות הן בעל חיים שעלול לגרום לנזקים לרכוש או פיסית גם לבני אדם על ידי נשיכה, פרעושים ופיזור הצואה שלהן. חשוב לדעת כי אם נתגלתה חולדה יש למהר למצוא פתרון להרחקתה מאזורי המחייה של בני אדם.

 

איך נפטרים מחולדות?

קיימות שתי דרכים להיפטר מהחולדות שפלשו לסביבת המגורים שלחנו:

הדברה – הצבת רעלים על ידי מדביר בצורה מפוקחת ומורשית

לכידה – לתפוס את החולדה בידיים או על ידי מכשירים המיועדים ללוכדי חולדות ולראות כי אכן הורחקה מהאזור.

 

הלכידה היא שיטה מומלצת יותר, כיוון שאינה כוללת שימוש ברעלים. אם יש חיות מחמד בבית הן עשויות להינזק גם מהצבת הרעלים, הלכידה היא הדרך האידאלית לטיפול בבעיה. יתרון נוסף לביצוע לכידת חולדות הוא, כי הלוכד לומד את נקודות החדירה של החולדה לבית ומטפל בהם על מנת למנוע הישנות של חדירת מכרסמים וחולדות אחרות.

יחד עם זאת, ישנם מקומות שלא ניתן לטפל באמצעות שיטות ללכידת החולדה ולכן אין ברירה, אלא להשתמש באחת משיטות ההדברה על ידי לוכד חולדות מקצועי שהוא מדביר מורשה.

לוכד חולדות

לכידת חולדות –  דרכי פעולה

ללוכדי חולדות מקצוענים יש מכשור מקצועי המשמש אותם ללכידת החולדה. בהסתמך על הידע של הלוכד לגבי התנהגות החולדה, הוא ינסה ראשית לאתר את מקום המסתור שלה. לאחר שמצא מספר מקומות חשודים כמקומות מסתור של החולדה הוא יציב שם מלכודות מיוחדות בצורה מקצועית שימתינו לחולדה. לאחר שלכד את החולדה הוא ינסה להתחקות אחרי דרכי פלישתה לאזור המגורים ויטפל בנקודות החדירה האלה בשיטות שונות כדי למנוע מחולדות להיכנס לאזור מחייתם של בני האדם בעתיד.

החוכמה היא, לא לטפל בבעיית החולדות באופן נקודתי, אלא לחשוב יותר קדימה ולתת טיפול מנע לחדירתן שוב.

 

כשמזמינים שרות לכידת חולדות חשוב להקפיד, כי אכן מדובר בלוכד אמין ומקצועי. יחד עם זאת, מומלץ לבחון מספר חברות ללכידת חולדות כדי לבחון את טווח המחירים המקובל.

 

 

blank

    שם*:
    דוא"ל:
    טלפון*:

    blank
    blank