הדברת נמליםהדברת נמלים בבית וגם בחצר – ריסוס נמלים

נמלים בבית או בחצר הם אורחים לא קרואים. עם זאת, הבעיה דורשת פתרון באמצעות שיטות הדברת נמלים מתקדמות הנפוצות כיום. קיימות מספר שיטות לביצוע הדברת נמלים בבית, בחצר ובמטבח. אך בטרם נפרט את השיטות לביצוע הדברת נמלים בבית, נפרט מה הם הגורמים לנמלים בבית.

הנמלים שאנחנו מבחינים בהם הם אותן נמלים שיוצאות ללקט מזון ליתר הנמלים בקן. קיני נמלים מובנים ממלכה ששוהה תמיד בקן , מנמלים שעובדים בתוך הקן ונמלים שעבודם היא לצאת מהקן וללקט מזון לכל הקן. מכאן, שהגורם העיקרי להמצאות נמלים בבית ובמיוחד במטבח הוא המצאות של שאריות מזון בסביבה, זו הסיבה שנמלים נראות בעיקר באזור המטבח שיש בו הרבה אוכל ושאריות. כדי להימנע מהמצאות נמלים במטבח, יש לסגור ארונות מזון ולדאוג לאחסון מזון בכלים אטומים. בעיקר סוכר, מושך נמלים. קשירת שקיות זבל והנחתן בנישה מיוחדת שאותה יש לבקר תדיר ולוודא כי אין נמלים באזור.

שיטות לטיפול בבעיה של נמלים בבית

הבחנתם בנמלים בבית, לא נורא. הנמלים לא מזיקים לבני אדם רק גורמים להם אי נוחות. לפני שמתחילים בביצוע ריסוס נמלים ושיטות שונות של הדברת נמליםבג'ל או בצורה אחרת, חייבים למצוא את מקור כניסת הנמלים לבית. עליכם לחפש חורים בקירות המטבח, בפאנלים שבקירות, סדקים, שקעי חשמל שיוצאים מהם נמלים ולאטום אותם. רק אחרי שחסמתם את דרכי היציאה האפשריות לבית, נוכל להתחיל באחת משיטות ההדברה המפורטות בהמשך:

ריסוס נמלים עם קוטל מתאים

אחרי שנחסמו דרכי היציאה של הנמלים מהקן, נותר לטפל בנמלים מחוץ לקן. ריסוס יכול להוות פתרון יעיל רק לאחר האיטום. אם קניתם תרסיס קוטל נמלים בחנויות, יש להשתמש בו בצורה מבוקרת ולהוציא מוצרי מזון ממקומות שבכוונתכם לרסס. כדאי לקרוא טוב את הוראות האזהרה על התרסיס ולהניחו במקום בטוח.

הדברה עם 100% אחריותהדברת נמלים בחצר

ג'ל לביצוע הדברת נמלים

קיים ג'ל לביצוע הדברת נמלים אשר מפיצים אותו בנקודות בבית כמו למשל ג'ל נגד נמלים של טופ ג'ל. הנמלים מתייחסות לג'ל כאל מזון. הם מביאים אותו לקן ובכך מרעילים את יתר הנמלים והמלכה. אפשרות זו עדיפה על ריסוס נמלים, היות ובני אדם הדרים בבית לא מושפעים מחומרים כימיים. הג'ל נחשב לשיטת הדברה חכמה יותר.

הדברת נמלים בבית עם ג'ל נגד נמלים

הדברת נמלים בבית – תרופות סבתא

בעבר לא נעזרו בשרותי הדברה מקצועיים ונאלצו לפנות לפתרונות טבעיים להרחקת נמלים מהבית. חובה לציין כי שיטות אלה אינן מוכחות או יעילות כנגד מכות נמלים גדולות ואינן מונעות את הישנות הבעיה. רק מדביר מקצועי או חומרי הדברה מתקדמים יטפלו בבעיית הנמלים ביסודיות. יש הנוקטים בפיזור שמנים אתריים המפיצים ריחות כמו נענע ומנטה. יש המאמינים כי שתילת גרניום באדניות הבית ירחיקו נמלים. פיזור טלק, מלח, פלפל שחור, קינמון, חומץ בחורים מהם מגיעים הנמלים.

 

אם יש לכם בעיה של נמלים במטבח, בחצר או במקומות אחרים הבית ולא עזרו השיטות הנ"ל, היוועצו עם מדביר נמלים מקצועי ואמין.

סדר, ניקיון והדברה.

הדברת נמלים בבית ובחצר צריכה להתבצע על ידי מדביר מקצועי שיזהה את סוג הנמלים וייתן פתרון מתאים. אחרת ההדברה לא תהיה יעילה ולא תחזיק מעמד לאורך זמן.

פלג הדברות

Summary
הדברת נמלים בבית
Article Name
הדברת נמלים בבית
תיאור
לפני ביצוע הדברת נמלים בודקים את המקום ומזהים את סוג הנמלה. אחרי זה מנקים את המקום ואוטמים מקומות אפשריים שמהן הנמלים נכנסות הביתה. לאחר מכן מבצעים ריסוס עם קוטל נמלים. בסוף מדריכים את בעלי המקום על איך למנוע מהנמלים לחזור
Author
Publisher Name
פלג הדברות
Publisher Logo

שם*:
דוא"ל:
טלפון*:

בשיחה טלפונית פלג הבין את סוג המזיק שתקף את הפרקט בביתי, והגיע במיידית והדביר את המ…
המלצה על הדברת פסוקאים מד"ר דקלו
היה לנו המון גוקים בבית ולא הבנו למה הם לא נעלמים למרות שהשתמשנו בחומרים מונעי גוקים
פחדנו להזמין הדברה בהתחלה אבל בסופו של דבר הופתענו לטובה
הגי…
אנה
ממליצה על פלג הדברות
מדביר נחמד מקצועי צנוע בעל ידע רב
מחיר מעולה(עשינו השוואת מחירים)
פתר לנו בעיית נמלים וגוקים בדירה
נתן לנו אחריות
פשוט…
מורן ואבי תל אביב
רציתי להמליץ על מדביר שהיה אצלנו בבית המדביר היה מאד נחמד ומקצועי עשה לנו עבודה נקייה ויסודית בבית ובחצר
הסביר לנו בדיוק מה הוא עושה
קיבלנו א…
שלמה, רעננה
ברצוני  לשתף ולהמליץ לכם על המדביר שהגיע אלינו עקב מכת גוקים שלא הצלחנו לפתור בעזרת ריסוס
המדביר היה מקצועי מאד ועשה עבודה נקייה ויסודית
הוא הס…
רמי
היה אצלנו השבוע מדביר בשם פלג
רציתי לציין לשבח את העבודה המקצועית והנקייה שלו המדביר הגיע בדיוק בזמן
ביצע הדברה לנמלת האש בעזרת גרגירים …
משפחת כהן, יבנה
ברצוני לציין את פלג המדביר שהיה אצלנו עקב מכת חולדות בבניין
חשוב לי לציין שהוא הגיע בזמן עשה עבודה מקצועית וי…
אפרת
פלג בחור מקצועי, מבין עניין ופותר כל בעיה, גם אם נראה שאין לה פתרון…הוא מגיע בזמן, אדיב, זמין וסבלני. המחירים אחלה ואין ריח לאחר הריסוס סמל ההב
המלצה של ליאת בן דניאל מעוז
רוצה להמליץ לכם על פלג הדברות
היו לנו המון מקקים בבניין
המדביר עשה לנו עבוד יסודית ובטוחה ופתר לנו את הבעיה
הסביר לנו לכל אורך הט…
משפחת בן סימון