הדברת חרקים

פרעושים במיטה

פרעושים במיטה – איך הם הגיעו, ואיך מסלקים אותם?

פרעושים במיטה היא תופעה שאפשר למצוא בבתים רבים, ולא רק בישראל, בעיקר בתים בהם ישנם בעלי חיים וחיות מחמד, אך לא רק. פרעוש הוא חרק קטן מאוד, שקשה לראות אותו אם לא מחפשים אותו באופן ספציפי. מתקפת פרעושים יכולה להתבטא בגירוד אינטנסיבי, ויחד עם זאת כאשר תביטו על האזור המגרד, ייתכן שלא תראו דבר אם לא תעמיקו את המבט. לכשתבחנו את האזור המגרד לעומק, פתאום תוכלו לגלות שיש על גופכם כמות נכבדה של פרעושים, ולא רק פרעוש אחד.

מגיעים מהרחוב באמצעותכם, באמצעות ילדכם או באמצעות חיית המחמד

מקורם של הפרעושים מן הרחוב והם יכולים להיכנס אל הבית שלכם במגוון דרכים: היצמדות לבגדים, לשיער ולחלקי גוף שונים כאשר אתם יושבים על אדמה, ארגז חול או מרבד דשא בפארק, היצמדות לפרוות חיית המחמד שלכם, היצמדות לבגדים של ילדכם בארגז החול בגן וכדומה. לאחר שנכנסו הפרעושים אל הבית, הם יחפשו את המקומות בהם הם יוכלו להתרבות, ואין כמו המיטה החמימה לשם כך. בדיוק מהסיבות האלה, חשוב מאוד לשמור על היגיינה בבית ולמנוע בכלל את כניסתם של הפרעושים הביתה.

אין צורך להתמודד עם זה לבד

יחד עם זאת, אם הם כבר הצליחו לעשות את דרכם אל המיטה שלכם, ואתם סובלים ממכת פרעושים במיטה, אל תאמרו נואש, ואל תנסו להתמודד עם המצב לבד. אתם עשויים לגלות שהיצור הקטן הזה הוא הרבה יותר נחוש ממה שאתם חושבים, והרבה יותר קשה להיפטר ממנו מכפי שהייתם רוצים לחשוב. במקרה של פרעושים בבית, ולבטח במקרה של מכת פרעושים, אתם רוצים להזמין מדביר מקצועי עם רישיון המתמחה בהדברת פרעושים.

הזמינו איש מקצוע מתאים שיבצע הדברת פרעושים.

איש המקצוע יבצע את הפעולות הנדרשות על מנת לסלק את הפרעושים מביתכם, תהליך שמתחיל בטיפול שמעניק לכם איש המקצוע, אך יכול להימשך מספר ימים עד לחיסול כל הפרעושים בבית. כמו כן, ינחה אתכם איש המקצוע בכל הפעולות שעליכם לנקוט בהן על מנת להיפטר מהפרעושים, ובכלל זה החלפת כל המצעים, ניקיון יסודי של שטיחים, ספות ומצעים נוספים שעליהם אוהבים הפרעושים להתרכז ולהתרבות.

 

 

פלג חבר ארגון המדבירים

מה עושים כשיש פרעושים במיטה

הפרעושים באים מבעלי החיים כמו כלבים וחתולים שנכנסים מהרחוב לבית וגם מילדים שמשחקים בארגז החול. חשוב מאוד לשמור על הגיינה ואם לא מצליחים להפטר מהבעיה כדאי לקרוא למדביר

למה לבצע הדברת פרעושים איתנו?