טלפון של מדביר

דברים שכדאי לדעת על הדברת תיקן גרמני

ייתכן שעבורכם ג'וק הוא ג'וק, וכל הג'וקים הם אותו הדבר, אלא שבפועל הדברים עובדים מעט שונה, ואם אתם באמת רוצים להדביר את כל סוגי התיקנים בבית, אתם רוצים לבצע את ההדברה המתאימה לכל סוג של תיקן. לא מדובר בעניין מורכב, אין הרבה סוגים של תיקנים, ולמעשה ישנה הדברה אחת חשובה שאתם רוצים לשלב מעבר להדברה הרגילה, וזו היא הדברת תיקן גרמני.

אזורי גידול בחלקים החמים והיבשים של הבית

תיקן גרמני הוא תיקן בצבע חום ג'ינג'י יותר קטן מהתיקן האמריקאי שכולנו מכירים הוא אינו שוכן בביובים אלא מגיע דווקא ממקומות חמים ויבשים, ולכן תוכלו למצוא אותו בעיקר במטבח במקומות שונים ובמוצרי חשמל שונים כמו מנוע המקרר למשל. המקרר שלכם אמנם קר מאוד מבפנים, אבל מאחר והוא עובד בצורה רציפה כל יום, כל היום, המנוע שלו נוטה להיות חם מרבית הזמן, וזה בדיוק מה שמחפש התיקן הגרמני התיקן הגרמני נפוץ מאד בעיקר במסעדות ברים ומפעלי מזון . בנוסף לכך, תיקנים אלה אינם מושפעים בצורה משמעותית מריסוס רגיל אותו מבצעים להדברת התיקן האמריקאי הנפוץ, ולכן יש צורך ליישם שיטת הדברה ייעודית לטובת העניין.

ריסוס ג'וקים - הדברת תיקן גרמני

הדברה ייעודית לתיקן הגרמני

הדברת תיקן גרמני מתבצעת באמצעות ג'ל פתיון שאינו רעיל לאדם אותו מפזרים במקומות אסטרטגיים באזורי המחייה הייעודיים של התיקן הגרמני, כאמור בדרך כלל בסביבת המקרר ובאזורים חמים ויבשים נוספים ברחבי הבית, התיקן אוכל מהג'ל הרעיל ומביא אותו לשאר התיקנים, ומאחר ותיקנים אלה נוהגים לאכול את הצואה זה של זה, גם יתר התיקנים שאוכלים אותו מורעלים ומתים כתוצאה מכך, מה שמעניק לנו את אפקט היער: מפילים עץ אחד שמפיל אחריו עוד עשרה עצים נוספים בזמן נפילתו.תיקן גרמני

עוד כלי שיסייע לכם בבחירת מדביר מקצועי

בנוסף לכך, נעשה שימוש במלכודות פרומון שהן למעשה מדבקות קטנות המכילות חומר פרומון המושך את התיקן הגרמני, וכאשר התיקן עולה על המדבקה הוא נדבק אליה ללא יכולת תנועה. חשוב לציין כי בכל מקרה אין צורך לפנות את הבית בזמן ההדברה, ולא מדובר בחומרים רעילים לאדם. אחרי שאמרנו את כל זה, וכשיש לכם את המידע הזה בידיכם, תוכלו להסתייע בו כדי לבחור את המדביר המתאים, זה שידע להסביר לכם על ההבדל בין הדברת תיקן גרמני ובין הדברת תיקן אמריקאי, ולא להבטיח לכם שהריסוס הפשוט שלו מטפל בכל.

 

blank

    שם*:
    דוא"ל:
    טלפון*:

    blank
    blank