מדביר מוסמך רישיון 2148
עבודת הדברה עם אחריות
הדברה ירוקה

שרותי הדברה והרחקת מזיקים בבתים, חצרות עסקים ומוסדות

הדברה ירוקה . שרות מהיר . 100% אחריות

שרותי הדברה והרחקת מזיקים בבתים, חצרות עסקים ומוסדות

הדברה ירוקה . שרות מהיר . 100% אחריות
מדביר מוסמך רישיון 2148
עבודת הדברה עם אחריות
הדברה ירוקה

מדביר מורשה במתן היתרים לעסקים ולפרוייקטים בבניה

צרו קשר לבירור פרטים נוספים

הדברה ידידותית לסביבה – ירוקה

אנו בפלג הדברות מדבירים בעלי נסיון רב ועם היתר והסמכה עדכניים מהמשרד להגנת הסביבה. נותנים שירותי הדברה למגזר הפרטי והעסקי. הדברת דירות, חדרי מדרגות, מחסנים, ביובים, עסקים, מטבחים, עסקי מזון, מסעדות, חצרות ועוד. מתמחים בהדברת כל סוגי המזיקים – הדברת נמלים – לכידת עכברים – ריסוס ג’וקים – טיפול בקן צרעות – הדברת חולדות – הדברת פשפשים – הדברת עש – טיפול בבעיית טרמיטים – הדברת נמלת האש הקטנה דוגלים בביצוע הדברה ירוקה  ביעילות, בטיחות ומקצועיות הדברה ירוקה דורשת ידע רחב לגבי התנהגות המזיקים של המדביר על מנת שיידע לאבחן את הטיפול שימנע מהמזיקים לחזור לסביבת הבית.
הדברה ירוקה
הדברת מזיקים

הדברת מזיקים

מזיקים הוא מונח גג הכולל שורה ארוכה של חרקים ובעלי חיים קטנים שפשוט טורדים את מנוחתנו, בעיקר בעונת הקיץ, אך לא רק. מזיקים יכולים להיות עכבישים שאותם אנחנו פוגשים גם במהלך החורף, הם יכולים להיות כמובן ג’וקים ונמלים המבקרים בעיקר במהלך עונת הקיץ, והם יכולים להיות גם עכברים, חולדות ואפילו נחשים. כל אחד מן המזיקים האלה יכול למרר את חיינו, הכל בהתאם לרמת הפחד שלנו מאותם מזיקים, ולהיקפם בסביבת המחייה שלנו.

מזיקים הם משהו לא אסתטי ומטריד, הם עלולים גם להעביר מחלות על ידי עקיצות או נשיכות. יש מקרים שבהם מזיקים עלולים לגרום נזק רב לרכוש כמו למשל למזון באחסון או לציוד יקר שהם עלולים לכרסם. 

מה לקוחות אומרים עלינו

הדברה בחצרות

מה לקוחות אומרים עלינו

הדברה ממומחים עם היתר והסמכה מהמשרד להגנת הסביבה. מס רישיון 2148

בין לקוחותנו:  מי הרצליה        נחמה וחצי        שלמה אזולאי בנייה        סיוון ביצוע        נתיבי אילון        טל בר    בנייה        נטורפוד        מלון sea       מצודה בטיחות לתעבורה 97 בעמ.        
יד שרה        קאנטרי גורן גולדשטיין       כנען סנטר         רוזן ומינץ        אלוט       הבנק הדיגטלי הראשון       אסף לופו יזמות בניה וניהול        שבירו ריהוט גן        מוטיב הנדסה       בית פנורמה        ניצולי שואה       הפול ביטוח        יואל גבע      גני ילדים