הדברת עכברים

הרחקת עכברים

עכברים נראים כשיצורים חביבים בסרטים מצוירים אבל במציאות הדבר לא כך.

מכת עכברים בבית או בעסק היא דבר לא נעים וכשרואים בעיה כזאת כדאי לטפל בה במהירות האפשרית כי אחרת היא מתגברת ויותר קשה לפתור אותה.

עכברים שמסתובבים יכולים להזיק מכמה סיבות:

– בבית הם יכולים להפחיד את בני הבית והאורחים וזה גם מראה אסתטי ולא נעים

– עלולים לגרום לנזק על ידי נגיעה במזון ואז הם מעבירים מחלות ועלולים לגרום לנזק גם על ידי פגיעה ברכוש יקר על ידי כרסום שלו

עכברים בחצר עלולים לגרום לנחשים להגיע אחריהם וזאת צרה שגוררת צרה אחרת..- בעסקי מזון הם עלולים להבריח לקוחות ( לא הייתם אוכלים במסעדה שרואים בה עכברים רצים) וגם לגרום נזק לסחורה במחסן או במטבח

עלולים לגרום לנזק לציוד ולמלאי כמו כרסום של כבלי תקשורת או של סחורה במחסן-

ההתמודדות הכי טובה עם בעיית עכברים היא קודם כל מניעה מראש. זה אומר לא לתת להם סיבות להגיע אלינו ועושים את זה על ידי ניקיון קבוע של המקום שלנו ושמירה קפדנית על מזון סגור בלי שאריות מזון מפוזרות. צריך גם לאטום פתחים שדרכם עלולים העכברים להסתנן אלינו..במקרה שכן ראיתם עכבר מסתובב אין צורך להבהל, כדאי להזמין לוכד עכברים שיש לו רישיון הדברה בתוקף לביצוע הרחקת עכברים.

לוכד העכברים יבחן את השטח ויתן פתרון על ידי הצבת מלכודות עכברים במקומות מתאימים ובמקרים מסוימים גם שימוש ברעל עכברים עד לפתרון הבעיה.

נוסף לכל אלה ינתן ייעוץ לבעלי המקום על איך למנוע את הופעת העכברים בפעם הבאה.

לא מומלץ לנסות לבצע את ההדברה לבד. מי שלא עוסק בתחום ההדברה עלול לא לפתור את הבעיה או במקרה הרע לגרום לנזק רציני עם שימוש לא נכון ברעל עכברים. רק מדביר מורשה ומנוסה עם ניסיון בביצוע לכידת עכברים יידע לתת פתרון אמיתי ויעיל לבעיה.

כשאתם בוחרים חברת הדברה דירשו לראות רישיון בתוקף של המשרד להגנת הסביבה ואל תתנו לאדם בלי רישיון לעבוד אצלכם.

 

 

פלג חבר ארגון המדבירים

עכבר בבית

עכבר יכול להגיע לבית מבחוץ או לחיות במקומות שנוחים לו כמו עלית גג. במקרה של בעית עכברים כדאי לקרוא למדביר

למה לבצע הדברת עכברים איתנו?